6. decembra 2021

Krása, zdravie, pôvab s nápojmi Diva’s

 

Nápoje Diva’s, nápoje pre každú ženu, ktorá chce podporiť zdravie, hydratáciu, objaviť krásu a sebavedomie, pohladiť dušu ….

Diva’s je slovenská firma s výrobou na Slovensku! Za svoje produkty už dokonca získala mnohé medzinárodné ocenenia za inováciu či skvelú chuť.

Samozrejmosťou je, že všetky produkty majú prírodné zloženie. To znamená, že neobsahujú žiadne konzervačné látky, farbivá a dokonca ani pridaný cukor či umelé sladidlá. Kto neverí, že sa v dnešnej dobe nájde tak poctivý produkt, nech si prečíta zloženie.

O čo vlastne ide a čo sú to tie funkčné nápoje?

 

Ide v podstate o zásobu vitamínov a účinných látok na každý deň. Tieto látky sa prirodzene nachádzajú v ľudskom tele, no po určitom veku ich telo začína produkovať čoraz menej a preto je vhodné ich doplniť, či už ide o podporu imunity, hydratáciu pleti alebo zdravie a hustotu vlasov. To sa však nedá dosiahnuť iba stravou. Nápoje Diva‘s ponúkajú účinný a pohodlný spôsob doplnenia týchto látok prirodzenou formou v rámci každodenného pitného režimu. Vyberáš si #podlazelanehoucinku.

 

PODPORA ZDRAVIA

 

Začneme tou najznámejšou kategóriou a to sú vitamínové vody. Tých nájdeš na našom trhu hneď niekoľko druhov a značiek, nie všetky však skutočne podporujú tvoje zdravie, nakoľko okrem vitamínov Vás pri nepozornosti „obšťastnia“ aj dávkou chémie v podobe konzervačných látok (napr. sorban draselný či benzoán sodný, to už ani neznie dobre, však?), nepotrebnou dávkou cukru či iných umelých náhrad. Preto je naozaj dôležité čítať zloženie, najmä v dnešnej dobe.

 Vitamínové vody Diva’s obsahujú až 120 % odporúčanej dennej dávky vitamínov C, B3, B5, B6, B9 a B12 + líšia sa v príchuti a aktívnej, resp. akejsi bonusovej látke. Patria sem: BEAUTY s koenzýmom Q10 pre krásnu pleť, nechty a vlasy, HEALTH s B-glukánom na podporu imunity, RELAX s magnéziom na relax a uvoľnenie svalov a nakoniec VITALITY s L-karnitínom na podporu spaľovania tukov pri fyzickej aktivite. A to najlepšie? Sú bez pridaného cukru či umelých sladidiel, bez farbív a konzervantov, navyše vyrobené na Slovensku 🙂 Koniec koncov, tak ako všetky produkty Diva’s.

 

POHLADENIE DUŠE

 

Bylinkové čaje ŠÍPKA, MATCHA a ROOIBOS nie sú žiadne presladené ice-tea ani extrakty. Ide o pravé čajové výluhy z bylín, poctivo vylúhované, bez pridaného cukru či sladidiel, v kombinácii s ovocím. Napriek tomu chutia absolútne perfektne a ak si čajový typ (alebo by si aj bola, len sa ti nechce zakaždým čakať kým vychladne, prípadne naň zabudneš a lúhuje sa ti aj 8 hodín), určite ich vyskúšaj, veríme, že si nájdeš svojho favorita. V ponuke je Šípka so slivkou a ibištekom, Matcha s hruškou a citrónovou trávou či Rooibos s malinou a medovkou, láska na prvý dúšok!

 

KRÁSA A SEBAVEDOMIE 

 

Funkčné drinky Coenzyme Q10 VITALITY INSIDE (grapefruit & ibištek) a Collagen BEAUTY INSIDE (višňa & ruža) sú jemne sýtené nápoje v plechovke, primárne sú zamerané na doplnenie týchto unikátnych a dôležitých látok, okrem nich však obsahujú aj vitamíny (C, B3, B5, B6, B9 a B12) a to až 75% odporúčanej dennej dávky. 

COENZYME Q10 je nesmierne dôležité pre správne fungovanie srdcového svalu – dodáva mu energiu, no taktiež chráni pokožku pred nežiadúcimi vplyvmi. Morský kolagén, ktorý používame v našom drinku COLLAGEN, je ten najúčinnejší druh kolagénu, nakoľko je ľudský organizmus schopný absorbovať viac než 90% z celkovej dávky (pričom bravčového či hovädzieho len okolo 20%). Navyše ide o kolagén typu I, ktorý má priam skvelé účinky na pleť, obnovuje jej elasticitu a tak spomaľuje prejavy starnutia. 

 

 ŠŤAVNATÁ HYDRATÁCIA

 

Melónové šťavy HYDRATE+ kyselina hyalurónová sú absolútnym svetovým unikátom. Takúto kombináciu nikde inde na svete nenájdeš – a pritom dáva zmysel! Melóny hydratujú viac než samotná voda, obsahujú množstvo vitamínov, minerálov, antioxidantov či stopových prvkov. V kombinácii s kyselinou hyalurónovou, ktorá sa prirodzene vyskytuje v ľudskom tele, no po 20. roku života sa vytvára čoraz menej (preto vznikajú vrásky), je to dokonalý hydratačný zázrak. Čerstvá šťava z melóna je na našom trhu ešte celkom ojedinelou záležitosťou, preto pri tomto produkte objavíte aj novú a možno neočakávanú chuť – v ponuke je ŽLTÝ MELÓN s hruškou, VODNÝ MELÓN s malinou a KANTALUP MELÓN s mangom.

 

Nápoje Diva’s kúpite:

Slovensko: dm drogerie markt, www.mojadm.sk, Slovnaft, Terno, Kraj, MyFoodMarket, Golem Club, Kaufland (od 29.8.19), www.biosfera.sk/vyhledavanie?q=diva%27s 

Česko: Sklizeno , MyFoodMarket, Rossmann, www.biosfera.cz/vyhledavani?q=diva%27s